۱۳۹۴ بهمن ۱۵, پنجشنبه

الان اسلام بخاطر خانم معتمد آریا بخاطر افتاده است


 جعفرزاده، نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمله عده‌ای از افراد «داعشی وطنی» به فاطمه معتمدآریا بازیگر سینما و تلویزیون در کاشان به خبرنگار نامه‌نیوز گفت: این حرکات جای تاسف دارد؛ الان اسلام به خاطر خانم معتمدآریا در خطر است که امام جمعه کاشان در افکار عمومی بگوید اسلام به خاطر خانم معتمدآریا به خطر افتاده است؟ چه اتفاقی افتاده است که وی چنین اظهار نظری می‌کند.
وی اظهار کرد: ما برای همه چیز این اتفاق متاسف شدیم، فکر می‌کنم باید در انتخاب برخی از ائمه جمعه نهایت دقت صورت بگیرد به این معنا که نباید ائمه جمعه‌ای انتخاب شوند که فضای کشور و استان‌ها را متشنج کنند. ائمه جمعه محور وحدت هستند و از ابتدای انقلاب نیز این‌گونه بوده است که توسعه بالندگی و فرهنگ دینی کشور به وسیله ائمه جماعت صورت می‌گیرد و نباید این وظیفه به دست کسانی بیفتد که احساسی حرف می‌زنند و آن «درجه عقلانیت» برای هدایت جامعه را ندارند.
جعفرزاده تاکید کرد که ما نمی‌توانیم بگوییم که این حرکات تصادفی بوده است یعنی طرف شب خواب نما شده و صبح حرکت کرده و دست به این کار زده است، احتمالا از جاهایی سازماندهی می‌شوند و باید شناسایی و برخورد شوند.
وی خاطرنشان کرد هنرمندی که سال‌های سال در عرصه هنر بدون هیچ چشم‌داشتی و بدون هیچ انحرافی کار کرده و زحمت کشیده و اوقات فراغت مردم را بدون هیچ چشم‌داشتی غنی کرده است دستمزدش این نیست که به وی حمله کنیم و بعد عزای عمومی اعلام کنیم، این یعنی کشتن هنر در کشور .
این نماینده عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس گفت: مقام رهبری درباره هنر می‌گوید که ما با هنر می‌توانیم بسیاری از حرف‌های نزده را بزنیم و به جامعه تزریق کنیم و از این فرصت و فضا استفاده کنیم نه این‌که آن‌ها را تبدیل به تهدید کنیم و فضا کشور را متشنج کنیم.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر