۱۳۹۴ آبان ۴, دوشنبه

نتیجه میان دو منبر نشستن رهبر

               این ابتدای ماجراست!در جریان شب های عزاداری امام حسین، مطابق رسم همه ساله، مراسمی هم در بیت رهبری به همین مناسبت برگزار شد. پیاده نظام مداحان و عده ای از بسیجی ها که دستشان در جیب امثال روح الله حسینیان، رسائی، پدرخوانده آنها "مصباح یزدی"، سردار نقدی فرمانده بسیج و حسین شریعتمداری و سردار جوانی و بقیه این طیف است در این مراسم به بیت رهبری برده شدند.

آنها در حضور رهبر جمهوری اسلامی که گفته می شود تمام مذاکرات اتمی زیر نظر مستقیم او انجام شد و به نتیجه رسید، علیه این توافق (برجام) و روسای دو قوه روحانی و علی لاریجانی شعار دادند. کاری که در دوران احمدی نژاد در سالگرد در گذشت آیت الله خمینی علیه حسین خمینی کردند و در قم با پرتاب لنگه کفش و مهر نماز به طرف علی لاریجانی کرده بودند. در سالگرد آیت الله خمینی رهبر جمهوری اسلامی پشت پرده نشسته بود و شنید و چیزی نگفت اما در مراسم چند شب پیش مقابل شعار دهندگان نشسته بود و به چشم خود دید و با گوش خود این شعارها را شنید:
«خواص بی بصیرت؛ مایه ننگ ملت»، «امان نامه برجام؛ تلاش بی سرانجام»، «مرگ بر منافق» و «هیهات منا الذله» سر دادند.


آنچه روی داد و از تکرار آن نیز متعجب نباید شد، نتیجه حرف های چند پهلوئی است که رهبر جمهوری اسلامی عادت دارد در باره مهم ترین مسائل مملکتی بزند. به نوعی که یکی به نعل باشد و دوتا به میخ و یا "نه سیخ بسوزد و نه کباب". این سیاست او در تمام دوران رهبری اش است و البته بیشتر تیشه به سود جناح راست. در همین دوران است که شبکه سراسری مداحان شکل گرفته و در واقع رقیب پرهیاهوئی برای روحانیت ساخته شده است. رقیبی که اگر ورق برگردد دسته جمعی به رادیو تلویزیون خواهند پیوست و ستار و ابی و داریوش و آغاسی خواهند شد. اتفاقا اقبال جوانان به آنها نیز همین است و خود آنها هم به این واقعیت آگاه اند و بی جهت ترانه های پوران و مرضیه و هایده را با کمی چاشنی "حسینی" نمی خوانند! آنها لیست برای مجلس آینده هم می خواهند بدهند. دبیرکل شان "منصور ارضی" این را به صراحت گفته است. آنچه در بیت رهبری به نمایش در آمد هشداری بود به خود. این که اگر در خط ما حرکت نکنی، بر تو نیز همان می رود که بر هاشمی و موسوی و خاتمی رفت! این که ما "دریده" تر از آن هستیم که تصور کرده ای! و آنها که پولشان را تامین می کنند همانهائی هستند که در دوران احمدی نژاد مملکت را غارت کردند. بحث برجام و اتم و این حرف ها نیست. بحث اینست که رهبر باید در خدمت ما بماند! حتی اگر کار به کودتا بکشد!اینها

                                                                                                              آخر اینها هم شد شعار          


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر