۱۳۹۸ مرداد ۵, شنبه

اطلاعیه دوم «کمیته حمایت» از بیانیه تکمیلی ۱۴ کنشگر سیاسی و مدنی داخل کشور

NA.jpg
هموطنان عزیز

" کمیته حمایت" از ۱۴ کنشگر سیاسی و مدنی داخل کشور، در راستای تحقق " برنامه"اش که در نخستین اطلاعیه به آگاهی شما رساند، لازم می‌داند، به اطلاع شما برساند:
" کمیته حمایت" ازآغاز شکل گیری تا کنون، برای ادامه فعالیت‌های با برنامه خود ازمشورت و همفکری با ده‌ها تن از امضاء کنندگانی که حمایت خود را از بیانیه ۱۴ تن اعلام کرده‌اند، بهره مند شده است، روندی که ادامه خواهد یافت. اقدام به تشکیل کمیسیون‌های کاری مختلف یا " کارگروه ها" نیز حاصل این دست مشورت‌ها و همیاری هاست.


- کمیسیون روابط بین المللی و ترجمه، با توجه به توصیه‌ها و خواست‌های ۱۴ کنشگر سیاسی و مدنی داخل کشور و حساسیت‌های سیاسی، اجتماعی و امنیتی در داخل کشور، فعالیت خود از هفته آینده آغاز خواهد کرد.

- کمیسیون مالی به زودی نحوه دریافت کمک‌های مالی را به اطلاع هموطنان خواهد رساند.

- سایت رسمی " حمایت از ۱۴ کنشگر سیاسی در ایران" و صفحه تلگرام، فیس بوک، اینستاگرام و... این کمیته نیز به زودی کار خود را با کیفیتی بهترآغاز خواهند کرد. سایت " کمیته حمایت" طی روزهای آینده فعال خواهد شد. آدرس سایت www.14nafar.com خواهد بود. 
***
کمیته حمایت از همه هموطنان ارجمند انتظار دارد برای پیشرفت هماهنگ و با کیفیت کارها و وظایف مان، کمیته را یاری کنند و تلاش نمایند که کارها با توجه به خواست ۱۴ کنشگرسیاسی و مدنی داخل کشوراز مسیری مشخص و هماهنگ به پیش برده شوند.

با سپاس و احترام

"کمیته حمایت" از بیانیه تکمیلی ۱۴ کنشگر سیاسی در داخل کشور

حسن اعتمادی، بهروز ستوده، مسعود نقره کار
دوم مردادماه ۱۳۹۸
۲۵ جولای ۲۰۱۹
sedayeshoma@yahoo.com

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر