۱۳۹۴ آذر ۲۲, یکشنبه

کاروان کربلا !


                      کاروان کربلا یا حمل حیوانات برای نمایش قدرت ؟؟؟

داعش ایران به آراء این « انسانهای همچون حیوان پرورش کردهء بدست خود » ، امید بسته است.

نزدیک به دو میلیون زن و مرد ایرانی برای اربعین رفتند کربلا و بازگشتند به ایران. علاوه بر 700 پرواز هوائی و هزاران اتوبوس و مینی بوسی که به خرج شهرداری ها زائر به کربلا بردند، عده زیادی هم با کامیون و انواع بارکش ها رفتند کربلا و بازگشتند. البته با پول توی جیبی نهادهائی مانند شورای تبلیغات اسلامی و شهرداری ها و بعثه بیت رهبری و ... چادر و دیواری هم بین آنها نه در اتوبوس ها و مینی بوسها بود و نه در کامیون ها وبارکش ها. همه موش و گربه حجاب که همیشه از آن بوی سیاست بازی و مقابله طرفین در حکومت و دولت ها می آید، برای شهرهاست ظاهرا!

در کدام کشور پیشرفته اجازه می دهند که حیوانات را اینچنین حمل کنند ؟؟؟ آخر ، تحقیر انسان تا به کجا !
از آنجائیکه از نظر داعش آنها حیوان هستند و حیوانات مسائل ناموسی را نمی دانند، بنابراین چسبیدن مذکر و مونث  آنها مشکل شرعی ندارد، اما در دانشگاهها و اجتماعات ، کوچکترین آمیزش میان زن و مرد ، گناه کبیره محسوب می شود.


از کربلا باز نگشته اند آمده؟
به گزارش خبرگزاری های داخلی، بموجب سرشماری ها و بررسی ها، تاکنون حداقل یکصد تن از ایرانیانی که برای راهپیمائی اربعین به کربلا برده شده بودند گم شده اند! آنها به ایران بازنگشته و یا باز گردانده نشده اند.
گفته می شود برخی از این عده بدلیل همراه داشتن مواد مخدر و پول های تقلبی در عراق دستگیر شده اند، برخی دارای سلامت جسمی و روحی نبوده اند و ممکن است در کربلا گم شده باشند.
البته در این میان صحبت از دستگیری افرادی از میان کاروان ایرانیان است که هنگام سرقت از صحن و ضریح ائمه دستگیر شده اند. سایت تابناک، ضمن بر شماری موارد بالا؛ اضافه می کند:
برخی دلال ها، با گرفتن پول، پدر و مادرهای پیر افرادی را به کربلا برده و آنها را آنجا رها کرده اند.
نمایش اربعین و راهپیمائی شیعیان در کربلا تمام شده و حالا که نوبت رسیدگی به پیآمد های آنست، نه شهرداری تهران و نه سازمان حج و زیارت، نه سازمان تبلیغات اسلامی و نه بعثه بیت رهبری هیچکدام قبول مسئولیت نمی کنندهیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر