۱۳۹۹ آذر ۱۴, جمعه

  حمله فائزه هاشمی به اصلاح طلبان


خبرآنلاین - فائزه هاشمی درباره ایفای نقش لیدری مجمع روحانیون درانتخابات ۱۴۰۰ گفت: برجستگی ویژه‌ای ندارند که بخواهند لیدر باشند یا دیگران آنها را بعنوان لیدر بپذیرند.
فائزه هاشمی، عضو حزب کارگزاران در بخشی از گفتگوی تفصیلی خود با خبرگزاری خبرآنلاین در پاسخ به این سوال که» با توجه به اینکه اقبال مردم به دو جریان اصولگرا و اصلاح طلب کم شده است آیا ما می‌توانیم بگوییم نیاز به یک جریان سومی است؟، گفت: من هم چنین اعتقادی دارم، چون عملکرد اصولگرایان معلوم سال‌ها است که معلوم است و اصلاح طلبان هم در این چند سال اخیر در مجلس و شهرداری‌ها و شورای شهر و ریاست جمهوری عملکرد خودشان را نشان دادند.

نماینده اسبق مجلس گفت: ‌بنظر می‌رسد هدف اصلی برای مدیران بیشتر بقا است تا توجه به شاخص‌های توسعه و پیشرفت و کشورداری خوب. اعتقاد دارم که اگر کشور می‌خواهد در مسیر درستی قرار گیرد باید از دست این دو جریان سیاسی خارج شود و یکسری مدیر واقعی غیر ایدئولوژیک که یا حذف شده‌اند، یا خود کنار رفته‌اند و یا از کشور رفته‌اند بر سر کار بیایند.

وی درباره انتقادات به جریان اصلاحات و شخص رئیس دولت اصلاحات، گفت: متأسفانه خود اصلاح طلبان هم دموکرات نیستند و در درون خودشان اعتقاد واقعی به دموکراسی ندارند، این موضوع به لیدری آقای خاتمی هم برمی گردد، در شورای عالی اصلاح طلبان افراد بیشتر بر اساس سلیقه آقای خاتمی حضور دارند، سیستمی وجود ندارد که چند درصد زنان، چند درصد جوانان و کلا چه ترکیبی آنجا باشند، بخشی از نا امیدی اصلاح طلبان از جمله خودم همین جا است، همچنین این روند دموکراتیک در احزاب هم کمتر وجود دارد، خود اصلاح طلبان در درون خودشان نیاز به اصلاحات جدی دارند.

این چهره اصلاح طلب درباره تلاش‌های مجمع روحانیون برای ایجاد وحدت در جریان چپ و لیدری احتمالی در انتخابات پیش رو گفت: مجمع روحانیون حزبی است مثل سایر احزاب اصلاح طلب، برجستگی ویژه‌ای ندارند که بخواهند لیدر باشند یا دیگران آنها را بعنوان لیدر بپذیرند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر