۱۳۹۸ مرداد ۱۷, پنجشنبه

"همه با هم" برای نجات ایران

componists.jpgپشتیبانی ۱۴ آهنگساز از «بیانیه تکمیلی» ۱۴ کنشگر سیاسی در داخل کشور

ما کارورزان موسیقی ضمن تقدیراز تهیه کنندگان " بیانیه تکمیلیِ" ۱۴ نفراز کنشگران سیاسی و مدنی در داخل کشور، حمایت خویش را ازاین بیانیه اعلام می‌کنیم.
«بیانیه تکمیلی» با تاکید بر"مخالفت با کلیت حکومت اسلامی و همه نهادها و قوای آن "، طرح شفاف و صریح" گذاروعبورکامل ازآن" را اعلام می‌کند. در این بیانیه: - «جمهوری اسلامی نظامی برآمده از قوانین استبدادی اعلام شده و با نشانه گرفتن مبانی مفاسد این نظام یعنی: - «قانون اساسی، جایگاه ولی فقیه و رهبری»، خواستار مطالبات برحق بخش وسیعی از مردم ایران شده است.
در «بیانیه» آورده‌اند که «هیچ راهی برای بازسازی و نوسازی این رژیم وجود ندارد» و «گذاروعبور کامل» ومسالمت آمیز از این رژیم، و سرانجام رسیدن مردمان ایران به «حکومتی دموکراتیک و سکولار که اعلامیه جهانی حقوق بشر سرلوحه مجلس آینده‌اش برای تدوین و تبیین یک قانون اساسی مدرن باشد»، خواست تدوین کنندگان این بیانیه است.
لذا ما امضا کنندگان زیر، حمایت ازخواست‌های مطرح شده دراین بیانیه را ازوظایف و مسئولیت‌های ملی، سیاسی و اجتماعی خود و همه آزادیخواهان ایران می‌دانیم.
بترتیب الفبا:

جهانبخش پازوکی - حسن شماعی زاده -شاهین نجفی -شاهین یوسف زمانی -شوبرت آواکیان -شهرام آذر (سندی) -صادق نوجوکی - فرید زلاند -کاظم رزآزآن -کاظم عالمی - مجید کاظمی -محسن نامجو - مهرداد بران - اسفندیار منفردزاده.
****
ما نیز از آقایان حسن اعتمادی، بهروز ستوده و دکترمسعود نقره کار (کمیته حمایت از بیانیه) به خاطر تلاش‌های‌شان در حمایت از مبارزات دموکراتیک ومدنی در داخل کشور قدردانی می‌کنیم.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر