۱۳۹۵ بهمن ۳, یکشنبه

بهانه

ایران بهانه است، مقصود شما همان « نظام اسلامی » است !


بهزاد صمیمی
از آورندگان پیام آقای « تاجزاده » خواهشمندم که این پاسخ را به ایشان برسانند.
تا زمانی که ملت ایران «نظام اسلامی» را از اریکه‌ی قدرت بر نچیده، جمله‌ی معروف «حفط نظام اوجب واجبات است» برای هر اسلامی‌ست شیعی و از جمله شما میزان و راهنمای عمل خواهد بود. آقای تاجزاده استمرارطلبی کافی‌ست. ایران با ارزش‌تر از آن‌ست که سکوی پرش اسلام سیاسی شما باشد.
آیت‌الله خمینی، آیت‌الله خامنه‌ای، میرحسین موسوی، سید محمد خاتمی، ملا محسن کدیور و خود شما نخست یک اسلامی‌ست هستید و برای‌تان حفظ و بقای حکومت اسلامی فارق از ضایعات آن برای کشور و ملت ایران اصل اول است. رسالت شما نه تنها هرگز حمایت و حراست از منافع و مصالح ملت ایران نبوده، بلکه شما همواره از امکانات مادی و انسانی ملت ایران برای گسترش اسلام سیاسی و صدور تروریسم شیعی هزینه کرده‌اند، مشکل کنونی شما این است که همراهان شما به ویژه جناح اصول‌گرای نظام شما در مدت سی و هفت سال رانت‌خواری به بیماری لاعلاج دزدی و انواع فساد دچار شده‌اند.
اوراق تاریخ هزار و چهارصد ساله‌ی اسلام تنافر اسلام و ایران را بروشنی نشان می‌دهد. از «صدر اسلام» تاکنون احکام اسلام و بویژه «عالمان» مذهب تشیع نه تنها مانع پیشرفت و شکوفایی جامعه‌ی ایرانی بوده اند، بلکه همواره با کشتار، بویژه نخبه‌کشی به نابودی ترقی‌خواهان ایرانی پرداخته اند. پروژه‌ی قتل‌های زنجیره‌ای در دهه‌ی هفتاد سند مستندی بر این ادعاست.
قربانیان اسلام سیاسی در قتل‌های زنجیره‌ای نه برانداز بودند و نه اقدام دیگری بر علیه امنیت ملت و کشور انجام داده بودند. آنها نویسندگان، شاعران و روزنامه‌نگارانی عدالت‌جو، ترقی‌خواه و آزاداندیش بودند و مطالبه‌ای جز آزادی بیان و انتشار کتاب نداشتند. در همین روزها ایرانی آزاده‌ای بنام آرش صادقی بناحق در زندان نظام مقدس شما اسیرست و در اعتراض به این بی حقی در هفتادمین روز اعتصاب غذا بسر می‌برد. او هیچ اقدامی بر علیه امنیت کشور انجام نداده است. اگر کمی دقت کنید امروزه زندانیان نظام مقدس شما یا معلم یا کارگر یا دانشجو و یا وکلای مدافع آنها هستند و فقط برای رسیدن به حقوق شهروندی یا خواسته‌های صنفی یا دستمزدهای پرداخت نشده‌ی خود به دادخواهی برخاسته‌اند.
پاسخ اسلام سیاسی به آنها شلاق است و زندان و سرکوب. هر نابینای بیسواد در گوشه و کنار کشور پس از گذشت سی و هفت سال این بصیرت را یافته است که نه فقط ترقی، پیشرفت و آزادگی امنیت اسلام سیاسی را به خطر می اندازند، بلکه درخواست دستمزد معوقه‌ی کارگران نیز مخل امنیت نظام مقدس شماست. حتی حمایت از حیوانات برای اسلام سیاسی مخاطره‌آمیز است و حامیان حیوانات مورد تعرض مفتشان نظام قرار می گیرند. چگونه است که شما و همراهان «روشنفکر» و  «نواندیش» دینی‌تان که همگی هم باسوادید، هم مرکز نشین هستید و هم در نظام جایگاه و پست و مقامی داشته‌اید از دیدن تناقضات عمیق میان نظام مقدس تان و مردم ایران ناتوانید. آیا سد دیدگاه‌تان چیزی فرای رانت‌خواهی آلوده به تعصب دینی ست؟ اگر قوه‌ی بینایی لازم را نداشته‌اید پس لااقل گوشتان را باز کنید تا بشنوید اسلام سیاسی نه فقط دشمن خونریز عدالت‌جویان، ترقی‌خواهان و آزاداندیشان است، بلکه همچنین سرکوبگر کارگران، دستفروشان، جوانان، زنان و … می‌باشد.
پس از عروج داعش در طی چند سال اخیر شما «اصلاح‌طلبان» در تلاشید برای استمرار استبداد ولایی‌تان بقا و دوام جامعه و کشور ایران را با بقا و دوام نظام ننگ آفرین حکومتی خود گره بزنید. از یادمان نرفته که شما اسلامیست‌ها برای تحکیم و بقای نظام مقدس‌تان به هر دروغی متوسل شده‌اید. نخست مردم را از «ضد انقلاب»، سپس از امپریالیسم و بعد هم از داعش ترساندید. آخرین حربه شما نشان دادن هیولای تجزیه و نابودی ایران و القای ضرورت جلوگیری از سقوط رژیم اسلامی به مردم ایران است. آگاه باشید و بدانید که علیرغم تخیلات و آرزوهای شما، هر ایرانی میهن‌دوستی می‌داند که بقا و دوام نظام اسلامی زمینه ساز نابودی هر چه بیشتر جامعه ایرانی‌ست و گام نخست در نجات ملت و کشور ایران همانا رفع شرّ  یعنی دفع نظام اسلامی‌ست. رفاه و زندگی شرافتمندانه انسان ایرانی در گرو رهایی از نظام به غایت فاسد و اصلاح‌ناپذیر حاکم است.
با توجه به اینکه شما «اصلاح طلبان» بیش از نیمی از عمر حکومت اسلامی دولت و اداره کشور را در دست داشته‌اید نقش مهمی در ویرانی فرهنگی، اقتصادی و سیاسی کشور، دشمن تراشی در سطح بین‌المللی، جنگ‌افروزی در منطقه داشته‌اید. اصلاح‌طلبان نظام با همکاری صد در صدی خود با جناح اصولگرای رژیم همواره در تقویت و اشاعه‌ی اسلامیسم و صدور تروریسم به افعانستان، ترکیه، عراق، لبنان، فلسطین، سوریه و یمن و کشورهای افریقایی تلاش کرده‌اید. همکاری و همراهی مطلق جناح «اصلاح‌طلب» با جناح اصولگرای رژیم در سرکوب مردم مناطق مرزی کشور یکی از مهمترین عوامل ایجاد نارضایتی در این مناطق و تقویت تجزیه طلبی بوده است. شما اصلاح‌طلبان همچنین در تابعیت بی‌چون و چرا از جناح اصول‌گرای رژیم اسلامی در سرکوب اقلیت‌های مذهبی ضربه‌ی هولناکی بر همبستگی ملت ایران وارد کرده‌اید.
آیا وجدان شما و دیگر اصلاح‌طلبان از کارتون‌خوابی و گورخوابی هزاران نفر از تهیدستان ایرانی در سرمای زمستان آزرده شده است؟ هر روز چندین نفر در گوشه و کنار کشور به ضرب تیر نیروی مسلح نظام کشته میشوند. آیا اعتراضی می‌کنید؟ در نظام اسلامی دکل نفتی گم می‌شود و اسکله‌های غیر قانونی ایجاد میشوند. آیا ملت تضعیف مالی نمی‌شود؟ آیا دزدی و فساد رسمی و علنی دستگاه ولایت فقیه مورد تایید شما اخلاق جامعه را تباه نمی‌کند؟ دزدان و اختلاس گران میلیاردی و قاتلان فرزندان ملت با آزادی کامل مشغول هستند. آیا بی قانونی جامعه انسانی را فنا نمی‌کند؟ کودکان روستاهای کشور در زیر باران و یا در طویله‌ی مخروبه ساعات درس را سپری می‌کنند.
آیا بی عدالتی بنیان های زندگی مردمان را در کشور به لرزه در نیاورده است؟ صدها میلیارد از پول ملت در کشور و در اقصی نقات جهان خرج خرافات می‌شود. آیا جهل پایه عقب ماندگی و قهقرای یک ملت نیست؟ قاری قرآن بیت رهبر نظام مقدس شما پس از کشف جنایت جنسی از پیگرد قانونی معاف میشود، وزرا، نمایندگان، مدیران و مسئولین نظام همگی فاسد و رشوه خوارند. آیا این خرابی ها و فساد سازماندهی شده از طرف نظام باعث نابودی کشور نمی‌شوند؟ آیا باعث و بانی کلیۀ خرابی های جاری همین نظام مقدس شما نیست؟ چگونه است که با سرنگونی عامل و مسبب این بلایا کشور نابود خواهد شد؟ شما “اصلاح طلبان” نظام درد انسان ایرانی و ایران را ندارید. شما به ایران و امکاناتش بعنوان سکوی پرش اسلام سیاسی نگاه می کنید. وقتی احساس می‌کنید که فروپاشی نظام اهریمنی در راه است به ناگهان وای ایران‌تان به عرش اعلا میرود و برای حفظ ایران ضرورت حفظ نظام را موعظه میکنید. همانطور که در سطور پیش از آیت‌الله خمینی به نقل آوردم برای یک اسلامی‌ست «حفظ نظام اوجب واجبات است». برای شما ایران بهانه است و مقصود همان اسلام، آنهم فرقه‌ی دوازده امامی با حفظ کراهتی به نام ولایت فقیه.
تحلیل روز


آیا نشانی از آزادیخواهی می یابید؟
«آشتی نسبی » حول محوریّت « رهبر » باید تداوم یابد


در خواست آقای ممنوع التصویر
آیا باید براین در خواست مذبوحانه که تا کنون راه « رفسنجانی »  بوده است ، نام « اصلاح طلبی »  نهاد یا « استمرار طلبی» برای تداوم ظلم و جور وفساد ؟؟


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر