۱۳۹۸ فروردین ۲۰, سه‌شنبه

 سرقت در مراسم تشییع جمشید مشایخی!

serghat_040819.jpg

رویداد۲۴ - آذر معماریان با انتشار عکسی نوشت: این متن و عکس را در صفحه نعیمه نظام دوست عزیز دیدم چقدر تاُسف برانگیزه وقتی یک عده از درد ازدست دادن ودوری عزیزشان حالشان بداست یک عده دیگر درپی زدن اموال مردم هستند وصاحب مجلس وعزا خجالت می کشد وکاری از دست اش برای اینگونه جیب بری های ناجوانمردانه بر نمی آید متاُسفانه درمراسم همسر من هم این اتفاق افتاد ویکی از موبایل هایی که به سرقت رفت مبایل برادر شوهرم بود.

فکر نمی کنم کار خیلی سختی باشد پیدا کردن این جیب بران ناجوانمرد زیرا تمام این مراسم ها فیلمبرداری میشود کافی است متخصصین آگاهی سه چهارتا از این فیلم ها را ببیند وآدم های مشترک که نزدیک هنرمندان مال باخته میشوند را شناسایی کنند وبا تحقیق وبر رسی جیب برها را پیدا کنند.بنظر می رسد هرچه جلو تر رفته ایم از این دست ناامنی ها بیشتر شده است.

دوستان عزیز بارها از من برای سرقت خانه مان که در روز اول ماه رمضان سال گذشته اتفاق افتاد سئوا ل می کنند که دزد خانه تان پیدا شد یا نه؟ متاسفانه باید بگویم نه با توجه به اینکه از روز اول معلوم بود خانه ما را چه کسی سرقت کرده وتمام مشخصات آن فرد به آگاهی داده شد آنها هم پس از تحقیق به یقین رسیدند هنوز پس از یازده ماه یعنی از اردیبهشت سال گذشته تاکنون دزد را دستگیر نکردند.
11111.jpg
هربار هم که برای پی گیری مراجعه کردم قول دادند که بزودی دستگیرش می کنند من اندازه زمان بزودی را در اداره پلیس وآگاهی نمی دانم فکر می کنم دیگه چیزی از اموال سرقت شده منزل ما با گذشت این مدت طولانی باقی نمانده باشد از ما که گذشت اما برای امنیت ورفاه حال شهروندان فکری بکنید با وضعیت اقتصادی اینروزها اگر با همین فرمان جلو برویم وحتی پرونده های روشنی که همه چیز شان مشخص است پی گیری نشود واداره آگاهی بی تفاوت عمل کند هر روز برتعداد دزدان وجیب بران شهر اضافه خواهد شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر