۱۴۰۲ خرداد ۷, یکشنبه

 واکنش روزنامه جمهوری اسلامی به تصویر ساعت ۳۰ میلیاردی مصطفی میرسلیم

انشالله فوتوشاپ باشد

واکنش روزنامه جمهوری اسلامی به خبر ساعت ۳۰ میلیاردی میرسلیم: من که باور نکردم، ان‌شاالله شما هم باور نکنید که یک کارگزار نظام اسلامی، چنین خاصه خرجی‌هایی بکند. ان‌شاالله فتوشاپ باشد.

برخی‌ها می‌گویند قیمتِ جهانی این ساعت از برند لوکس سوئیسی به نام پَتِک فیلیپ 265 هزار دلار است یعنی به پولِ بی‌زبانِ ما می‌شود حدودا 30 میلیارد تومان!

اعتمادآنلاین - روزنامه جمهوری اسلامی به اظهارات اخیر مصطفی میرسلیم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره حمایتش از کیفیت خودروهای داخلی پاسخ داد.

به گزارش روزنامه جمهوری اسلامی، بخش‌های مهم این مطلب به شرح زیر است:‌

زیر ذره‌بین مردم هستید آقایان! زیر ذره‌بین. آقایانِ بالا نشین، این پایین مردم حتی اگر به ظاهر نتوانند کاری بکنند، حتی اگر دستشان را از هر اقدامی، کوتاه بپنداریم، در آستان خداوند، دستی بلند و آبرویی محترم دارند که چون لب باز کنند، خیلی چیز‌ها تغییر می‌کند.

با همین ذره‌بین هم رصد می‌کنند امور را. به همین دلیل است که ساعتِ فلان مارکِ برندِ خارجی فلان شخصِ مدافعِ سرسختِ خودروسازانِ داخلی، خیلی به چشم آمد.01_mirsalim_patek.jpg

مردم می‌پرسند کالای داخلی فقط خودرو است یا شامل کفش و ساعت هم می‌شود؟

آقایی که میان خودروی 206 ساخته دوستان و لندکروز فرقی نمی‌بیند، چرا کفش داخلی و ساعت داخلی استفاده نمی‌کند؟

تازه کفش داخلی و ساعت داخلی هیچگاه جان مردم را در معرض خطر قرار نمی‌دهد به خلاف خودروهایی که احتمالاً عامل اصلی مرگ و میر در جاده هستند به خاطر بدنه ضعیفش.

جناب به این فکر نمی‌کند که محصول ملی در خدمت به ملت است که ارزش پیدا می‌کند نه این که ملت را به گرو بردارد. بگذریم که حرف نگفته و نشنیده در این میان هزاران است.

فقط قصه ساعت برند می‌ماند که گفته می‌شود، یک برند لوکس سوئیسی به نام پَتِک فیلیپ است که بین 80 تا 100 هزار دلار (5 تا 6 میلیارد تومان) قیمت دارد!

تازه برخی‌ها هم می‌گویند قیمتِ جهانی آن 265 هزار دلار است یعنی به پولِ بی‌زبانِ ما می‌شود حدودا 30 میلیارد تومان! من که باور نکردم، ان‌شاالله شما هم باور نکنید که یک کارگزار نظام اسلامی، چنین خاصه خرجی‌هایی بکند. ان‌شاالله فتوشاپ باشد.

اگر آن ساعت از راه حلال است، صاحبش باید حساب پس بدهد و اگر - خدای نکرده - از حرام است برای دستبند‌های آتش اماده باشد. سنتِ خداوند برای همه بر عدالت است.

با هیچ‌کس به مصلحت سنجی رفتار نمی‌کند حتی اگر عضو مجمع تشخیص مصلحت باشد!

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر