۱۳۹۹ فروردین ۲۱, پنجشنبه

 اطلاعیه کمیته حمایت از بیانیه 14 نفر 
در باره "کمیته های امداد" مردمی در داخل کشور

هموطنان عزیز!
کرونا وضعیتِ بحرانی جامعه ما را بحرانی ترکرده است. پنهان کاری ها، بی کفایتی ها و بی لیاقتی های رهبران جمهوری اسلامی،  سبب شده اند کرونا به کشتارمردم میهنمان ادامه دهد. درحالیکه مسؤلان وزارت بهداشت ازافزایش میزان ابتلا به کرونا و تعداد مرگ های ناشی از این بیماری خبر می دهند، حسن روحانی رئیس جمهوراسلامی، که درهنگامۀ شیوع کرونا گفته بود "دشمنان می‌خواهند کشور را به بهانه ویروس به تعطیلی بکشانند"، از تلاش افتخارآفرین دولت اش در مبارزه با کرونا وهزاران تخت خالیِ بیمارستانی درایران دَم می زند و همچون سایرهم سنخ هایش  وقیحانه به دروغ پردازی و قلبِ واقعیت در باره شیوع این بیماری درایران ادامه می دهد.
نارسائی ها و کمبودها در کنار ناکارآمدی های مسؤلان و مانع تراشی برای دریافت کمک از محافل بین المللی و کشورهای دیگر در کنار شیوع بیشتر بیماری، وضعیت بیماران کرونائی را وخیم تر کرده است. 
در چنین شرایطی بخشی از مردم و فعالان جنبش مدنی، صنفی و سیاسی  که امیدی به تغییر رفتار حکومت در قبال شیوع این بیماری مرگبار ندارند آستین ها را بالا زده و به یاری بیماران کرونائی و خانواده قربانیان این بیماری شتافته اند. کمیته ها و ستادهای مردمی  کمک رسانی از سوی مردم در شهرها و محله های مختلف شکل گرفته است و برخی از چهره ها و شخصیت های جنبش مدنی و سیاسی نیز" کمیته و ستاد امداد مردمی" برای یاری رساندن به مردم میهنمان تشکیل داده اند.
کمیته حمایت از بیانیه 14 کنشگر سیاسی، ضمن حمایت از کمیته ها و ستادهای ی کمک رسانی مردمی در داخل کشور از هموطنانمان درخارج و داخل کشور درخواست می کند که به هر طریقی که می توانند از این کمیته ها و ستادها حمایت کنند. 
کمیته حمایت از بیانیه 14 کنشگر سیاسی، نگرانی خود را از وضعیت زندانیان بیانیه 14 نفر و همه زندانیان سیاسی و عقیدتی نیز اعلام می کند. این کمیته ضمن حمایت از کمیته ها و ستادهای امداد رسانی در داخل کشور لحظه ای درتلاش خود در حمایت از بیانیه 14 نفر و تدوین کنندگان این بیانیه ، و برای آزادی زندانیان سیاسی و عقیدتی و حمایت از خانواده آنان درنگ نخواهد کرد. 

کمیته حمایت از بیانیه 14 کنشگر سیاسی و مدنی
حسن اعتمادی، بهروزستوده، مسعود نقره کار
21 فرورین 1399
9 آپریل 2020
info@14nafar.com
www.14nafar.com
Sedayeshoma@yahoo.com

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر