۱۴۰۳ اردیبهشت ۳, دوشنبه

 ترور بیولوژیک ترانه علیدوستی!؟


توانا -
ترانه علیدوستی از پیشتازان حمایت از جنبش زن زندگی آزادی و از اولین زنان هنرمندی بود که حجاب اجباری خود را برداشت، این هنرمند شجاع و آزادیخواه در آذر ماه ۱۴۰۱ توسط مزدوران اطلاعات سپاه بازداشت و به بند اطلاعات سپاه زندان اوین منتقل شد.حسب اطلاع، وی به هم‌بندی‌های خود گفته که هنگام بازجویی از حال رفته و در همین شرایط متوجه شده که به او آمپولی نامشخص تزریق شده که بعد از آن دچار سرگیجه شده است. مدتی بعد از ازادی از زندان، وی دچار حالات ناخوشی و سرگیجه شده که با شدت گرفتن بیماری، از مهرماه ۱۴۰۲ تاکنون ،در بیمارستان کسری تهران بستری می‌باشد.

پزشکان پس از بررسی‌های گسترده اعلام کرده‌اند که منشاء بیماری وی ناشناخته و دچار نوعی شبه سرطان شده است. خبری تایید نشده به نقل از یک منبع مطلع، حاکی از این است که ماده‌ای که به وی تزریق شده نوعی سم روسی است که توسط سازمان اطلاعات روسیه در اختیار جنایتکاران سپاه قرار داده شده و عملکرد تدریجی دارد.


طی سال‌های اخیر ده‌ها نفر از فعالان سیاسی در سنین مختلف پس از آزادی از زندان دچار بیماری ناشناخته شده و یا بطور ناگهانی فوت کرده‌اند. - این مطلب را یکی از منابع توانا در اختیار ما گذاشته که تا کنون تقریبا همه اطلاعاتی که او فرستاده، تایید شده است، که به خاطر مسایل امنیتی یادآوری نمی‌کنیم.هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر